Sport

ultrafutás

2024. 04. 12.

Hamilton, Beckham és Andy Murray nyomába léphet a csalással is megvádolt brit, aki keresztülfutott Afrikán

Az evészavaros alkoholistából lett futógép lehet az első nem hivatásos sportoló, aki megkapja a rangos elismerést.

2023. 04. 19.

Nem véletlenül volt olyan gyors az ultrafutó, mintha kocsival ment volna a táv egy részén

A 200 mérföld világcsúcstartója szerint csak egy buta félreértés történt.

2023. 03. 30.

Hitelesítették a magyar sportolónő korosztályos világrekordját

A magyar ultrafutó az EMU 6 Day Race hatnapos versenyén teljesített remekül.

2023. 03. 10.

Kettős magyar győzelmi esély a hatnapos ultrafutó világbajnokságon

Brown Viktória úgy érzi, jobban sikerült a felkészülése, mint amikor világcsúcsot futott.

2023. 02. 21.

A gyilkos ihlette rettenet, és a verseny, aminek nincs célvonala

Az ultrafutó versenyek soha nem a távról szólnak, hanem arról, hogy nemet tud-e mondani a saját agyának.

2022. 02. 20.

Saját világrekordját döntötte meg az amerikai ultrafutó

A 40 éves atléta majdnem másfél perccel múlta felül korábbi csúcsát a 100 mérföldes futásban.

2021. 10. 02.

Új csúcs és magyar győzelem az Ultrabalaton futóversenyen

Csécsei Zoltán félóránál is többet javított a négy évvel ezelőtti versenyrekordon.

2021. 09. 25.

Maráz Zsuzsanna második lett a Spartathlonon

A magyar ultrafutó ismét nagyszerű eredményt ért el a világ egyik leghíresebb versenyén.

2021. 09. 09.

Drámai vallomás: az elütött magyar ultrafutó órákig sírt

Lubics Szilvia meglepő dolgokat árult el a balesetről.

2021. 09. 04.

Versenyzés közben elgázolta egy autó a magyar ultrafutót

Nagy ütést érzett a csípőjén, és a következő pillanatban már a levegőben volt.

2021. 08. 25.

Lezuhant és meghalt egy ultrafutó az Alpokban

A 35 éves sportolót 0.30 órakor, a rajttól 62,5 kilométerre érte baleset.

2021. 05. 03.

130 kilométer 14 óra alatt: ultrafutó lett a korábbi magyar válogatott focista

A Fradi, az MTK vagy éppen a Vasas egykori támadója lett a Privát Ultra Tisza-tó 130 első teljesítője.

2021. 01. 31.

Egy kicsit elfáradt a végére a 100 kilométeres ultrafutás új rekordere

Florian Neuschwander a férfiak futópados csúcsát döntötte meg.

2021. 01. 19.

Lubics Szilvia új sportágat próbálna ki sérülését követően

A legendás ultrafutónő körülbelül tíz éve bajlódik sarokproblémákkal.

2020. 10. 03.

Bódis Tamás és Maráz Zsuzsanna nyerte az Ultrabalatont

A verseny női győztese eddig négyszer indult a versenyen, és mind a négyszer elsőként tudott célba érni.

2020. 07. 06.

Tíz órán belüli idővel nyerték a nyár első nagy futóversenyét

Az Ultra Tisza-tó 126 kilométeres távján a férfiaknál Csécsei Zoltán, a nőknél Lubics Szilvia győzött.

2020. 06. 15.

Meghalt egy 33 éves ultrafutó Ukrajnában

Nyolc órán át feküdt a földön anélkül, hogy segítséget kapott volna.

2020. 01. 21.

Két világcsúcsot is megjavított egy magyar ultrafutó

Csécsei Zoltán egy teljes napot töltött ehhez a futópadon.

2019. 10. 27.

Pokoli fájdalmak, magyar hősök a 24 órás futó-világbajnokságon

Bódis Tamás és a csapat is ezüstérmet nyert Franciaországban.

2018. 05. 20.

Nem volt jobb 100 mérföldön Lubics Szilviánál

A magyar ultrafutó legjobb női versenyzőként ért célba a Keys 100 elnevezésű versenyen.

2024. 05. 29.

Milák Kristóf bejelentkezett egy olimpiai aranyéremre

A magyar úszósztár magabiztos győzelemmel tért vissza a nemzetközi mezőnybe.

Máris megvan az év legjobban várt bokszmeccsének visszavágójának időpontja

Erre senki sem számított, máris lehet készülni az újabb nagy meccsre.

Szenzáció: a világ legjobbjai között a magyar triatlonosok, megvan az olimpiai csapat

A Magyar Triatlon Szövetség bejelentette, kik utazhatnak a párizsi ötkarikás játékokra.

Szexuális zaklatás, becsületsértés, súlyos vádak: így ért véget Szilágyi Liliána drámai története

Elképesztő fordulatok következtek be azóta, hogy a korábbi úszónő 2021-ben bántalmazással vádolta meg a saját apját.

Drámai rosszulléte után megszólalt Mike Tyson

Júliusban a nála 30 évvel fiatalabb Jake Paul ellen tér vissza a ringbe az 57 éves bokszlegenda.

2024. 05. 28.

Eltiltották az olimpiai bajnokot, nem indulhat a párizsi olimpián

Nagy bajba került a doppingoló sztáratléta.

Átírhatják a szabályokat a doppingvétség miatt eltiltott kínai szupersztár miatt

Szun Jang több mint négy éve nem versenyzett, és ugyan szabályt hoztak az övéhez hasonló esetekre, de egy ekkora sztár kedvéért akár át is írhatják azt.

Hosszú Katinka négy másodpercre van az olimpiától

A háromszoros olimpiai bajnok már jobb időket úszik, mint az országos bajnokságon.