Rovat
Sport

Grand Slam

2024. 01. 28.

Jannik Sinner drámai csatában győzött az Australian Openen, élete első Grand Slam-trófeáját nyerte

Az olasz 1 óra 26 perc elteltével már kétszettes hátrányban volt, innen tudott győzni a döntőben.

2024. 01. 24.

Bombameglepetés az Australian Openen, kiesett a korábbi világelső

Az olimpiai és ATP-világbajnok teniszező pályafutása hetedik Grand Slam-elődöntőjére készülhet.

2024. 01. 19.

Nem várt ellenféllel kellett megküzdenie a világsztár teniszezőnek - videó

Andrej Rubljov és a kíváncsi tücsök esete az Australian Openen.

2024. 01. 01.

Gyereket vár a sztárteniszező, nem indul az Australian Openen

A 33 éves Petra Kvitova újév napján jelentette be az örömhírt.

2023. 12. 01.

Közel egyéves kihagyás után Rafael Nadal visszatér

A 22-szeres Grand Slam-győztes spanyol teniszező azt is elárulta, hogy melyik lesz az első tornája.

2023. 09. 21.

Nagy csapás érte a Grand Slam-győztes sztárteniszezőt

Májusban mindkét csuklóját és a bokáját is megoperálták, idei tíz meccséből pedig csak ötöt nyert meg.

2023. 09. 20.

Rafael Nadal elárulta, szerinte ki a tenisztörténelem legjobbja

A spanyol sztárnak célja volt, hogy ő szerezze meg a legtöbb Grand Slam-trófeát, de nem bántja, hogy megelőzték.

2023. 09. 11.

Őrület, amit Novak Djokovic művelt

Olyan dolgot ért el, amit még soha senki a világon.

2023. 09. 10.

Percekig csak zokogott a csodatini, miután megnyerte a US Opent

Pályafutása első Grand Slam-trófeáját szerezte.

2023. 07. 06.

Hátrányból fordítva aratott bravúros győzelmet a magyar teniszező Wimbledonban

Az sem zavarta meg, hogy az első játszmát szettlabdáról vesztette el.

2023. 06. 14.

Rekordösszegű pénzdíj: közel 20 milliárd forintot osztanak ki a wimbledoni tenisztornán

A szervezők az új elosztással szeretnénk elérni, hogy az egyéni bajnokok és a második helyezettek pénzdíja visszatérjen a pandémia előtti szintre.

2023. 06. 11.

Novak Djokovic szenzációs játékkal előzte meg Nadalt a Grand Slam-címek számában

A régi-új világelső a Roland Garros megnyerésével az első férfi teniszező lett, aki minden nagy tornán legalább háromszor győzött.

2023. 06. 06.

Negyvenötödik Grand Slam-elődöntőjére készülhet Novak Djokovic

A korábbi világelső szerb klasszis szetthátrányból nyert a Roland Garros negyeddöntőjében.

2023. 05. 31.

Fucsovics: ha elfáradok, egy-két sört is megengedek magamnak

A világranglistán 83. magyar játékos a 22-szeres Grand Slam-győztes Djokoviccsal mérkőzik meg a francia nyílt teniszbajnokságon.

2023. 03. 28.

Nadal nem biztos a monte-carlói visszatérésében

A spanyolok 36 éves klasszisa rekordot jelentő 11 alkalommal nyerte meg a monacói versenyt, de még mindig a csípősérülésével bajlódik.

2023. 02. 28.

Elképesztő felvétel: a japánok sztárteniszezője terhesen is keményen edz - videó

A négyszeres Grand Slam-tornagyőztes játékos januárban jelentette be, hogy gyereket vár, de már készül a visszatérésre.

2023. 02. 15.

Újra a világelsőség a célja a spanyolok teniszsztárjának

A 19 éves játékos sérülés miatt közel négy hónapot hagyott ki, de most vissza akarja szerezni az első helyet a szerb Djokovictól.

2023. 01. 11.

A japánok sztárteniszezője anyai örömök elé néz, és csak jövőre térne vissza

A négyszeres Grand Slam-tornagyőztes játékos a héten jelentette be, hogy gyermeket vár.

2022. 09. 25.

Federer edzője elárulta, hogy mit fog csinálni a visszavonult svájci teniszező

A 20-szoros Grand Slam-tornagyőztes svájci klasszis saját kérésére Rafael Nadal párostársaként búcsúzott az élsporttól.

2022. 09. 23.

A búcsúra készülő Federer óriásiakat lihegett asztaliteniszezés közben - videó

A húszszoros Grand Slam-tornagyőztes svájci játékos a Laver kupán játssza karrierje utolsó meccsét, de előtte egy kis pingpongozással melegített.

2024. 05. 16.

Tragikus balesetet szenvedett az otthonában, meghalt a legendás sportoló

Hiába szállították kórházba, már nem tudták megmenteni az életét.

2024. 05. 15.

Valter Attiláék már azt csinálnak a Girón, amit szeretnének

Már csak négyen maradtak a Visma csapatában.

Új korszak indul a magyar triatlonban

Komoly reményekkel várhatjuk a párizsi olimpiát, miközben az amatőrökre is nagyobb hangsúlyt fektet a szövetség.

Leszakadt lábak, kilógó belek: a többször is újraélesztett, amputált sportolók csodaszámba menő harcot vívnak egymással

Glenn Dickson és Buck Cooper története is más, egyben viszont mindketten megegyeznek, hogy hihetetlenül bátor harcosok.

Újabb csapás érte Valter Attila csapatát a Giro d'Italián

A magyar kerékpáros a 34. helyen áll az összetettben.

Kindl Gábor: A magyar triatlon előtt óriási lehetőségek vannak

Hazánk jelentős szerepet játszik a világ szinte minden országában jelen lévő sportág életében.

Az igazi szurkolókat dühíti fel a sport egyik legbotrányosabb döntése

Ez így mégis kinek az olimpiája lesz? A milliárdosoké, akiknek mindegy, melyik sportágon ülnek, csak az a lényeg, hogy ott legyenek az olimpián?

2024. 05. 14.

Rémisztő horrorsérülés: nyolc másodperc alatt lábtörést szenvedett a ketrecharcos - videó

Conor McGregor is átélt már hasonló fájdalmat pályafutása során.