Rovat
Sport

Csukaricski

2024. 03. 12.

A Fradi elleni gólt szerző focista most egy meccsen kétszer csavart gólt szögletből

A szerb Luka Adzics korábban a Fradi elleni Konferencia-liga-meccsen is megcsillogtatta képességeit.

2023. 12. 07.

Hihetetlenül fordulatos kupameccseket játszottak a Fradi Kl-ellenfelei

A magyar válogatott focista csapata büntetőpárbajig jutott az Olasz Kupában.

2023. 12. 01.

Hősies küzdelemben született meg a Fradi legújabb focicsodája

Akik látták a Csukaricski elleni meccs utolsó perceit, soha nem felejtik el ezt a drámát. December 14-én akár a csoportelsőség is meglehet a Fiorentina ellen Budapesten.

2023. 11. 30.

Itt van a Fradi utolsó pillanatban lőtt győztes csodagólja - videó

A zöld-fehérek csatára a 98. percben óriási bombagólt vágott a Csukaricski kapujába.

Képeken a Ferencváros felejthetetlen, drámai győzelme - galéria

A magyar bajnokcsapat elképesztő végjáték után aratott újabb győzelmet az Európa Konferencia-ligában.

Dibusz Dénes: Ez nagyon idegőrlő volt

A Fradi kapusa fontos védésekkel járult hozzá a Csukaricski elleni drámai győzelemhez.

Nézze meg a Fradi gyönyörű egyenlítő gólját - videó

Kristoffer Zachariassen a hajrában hozta vissza a Ferencvárost.

A Fradi győztes gólját rúgó hőse el sem akarta hinni, ami vele történt

Aleksandar Pesics 98. percben lőtt gólja európai kupatavaszt érhet a Fradinak.

Szenzációs Fradi győzelem, újabb elképesztő csodát tett Európában a magyar csapat!

Alekszandar Pesic óriási bombagólja döntötte el a Csukaricski elleni meccset, a továbbjutás küszöbén a Ferencváros.

A kupatavaszért játszik a Fradi az év eddigi legfontosabb meccsén

A magyar bajnok idegenben is a győzelemért lép pályára a szerb Csukaricski ellen. A csoport másik meccsén: Fiorentina-Genk 0-0.

Így kezd a Fradi a Csukaricski ellen

A magyar bajnok a szezon eddigi legfontosabb meccsét játssza az Európa Konferencia-ligában.

Ebben a stadionban tehet döntő lépést a továbbjutás felé a Fradi - videó

A csukaricski ideiglenes otthona a legújabb szerbiai stadionok egyike.

Dibusz: Nincs más hátra, mint előre, győzni kell! - videó

A Fradi válogatott kapusa elárulta, mi kell ahhoz, hogy szinte tökéletes évet zárjon.

A Fradi-szurkolók a világ végére is elkísérik a Ferencvárost

A leszkovaci túra teljesítőinek biztosan jár a kiemelt dicséret.

Jön az év eddigi legfontosabb meccse: a kupatavaszért játszik a Fradi

A Csukaricskit idegenben is muszáj lenne legyőzni. Segíthet a tény, hogy a szerb csapat nem otthon fogadja a Fradit.

2023. 11. 29.

A gyilkos ösztönt akarja látni csapatán a Fradi edzője

Dejan Sztankovics szerint az elmúlt meccseken talán ez hiányzott legjobban a Ferencváros játékából.

Így készült a Fradi a sorsdöntő Konferencia-liga-meccsre - képek

Dejan Sztankovics csapata a szerb Csukaricski otthonában játszik csütörtökön.

2023. 09. 21.

Dejan Sztankovics a videóbíróról és a szurkolókról is beszélt

A Fradi szerb edzője a Csukaricski elleni mérkőzés után azt is elárulta, mit mondott az ellenfél edzőjének.

Botka Endre: Rossz kamerát nézett a bíró

Dibusz szerint a győzelem nagy lökést ad.

Szenzáció: máris vezeti a csoportot a Fradi!

Fantasztikus győzelemmel kezdett a Konferencia-ligában a magyar bajnok.